ნიკო კვარაცხელიას დედა: "მე ნინო ჟვანია დამპირდა, რომ თუ მისი შვილი ჩემი შვილის მკვლელობის ფიგურანტი იქნებოდა, ის აუცილებლად ჩააბარებდა პროკურატურას - დაველოდოთ ახლა ქალბატონ ნინოს"
„მკვლელობის მეორე დღესვე ეს სახელები და გვარები გაჟღერებული იყო ნიკო კვარაცხელიას მკვლელობის საქმეში, მაგრამ რატომღაც 5 წელი მოანდომა საქართველოს პროკურატურამ ამის დამტკიცებას. იყო მასალები, სატელეფონო ზარები, მესიჯები, სადაც მათი თანამონაწილეობა იკვეთებოდა. – ამის შესახებ ნიკო კვარაცხელიას დედამ, იზა ომაძემ განაცხადა.
1771320917
რძისა და რძის ნაწარმზე დამატებითი ეტიკეტირების შემოღების საკითხზე რძის სექტორის წარმომადგენლებთან სამუშაო შეხვედრა გაიმართა
გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროში რძის სექტორის წარმომადგენლებთან სამუშაო შეხვედრა გაიმართა, სადაც „რძისა და რძის ნაწარმის შესახებ“ ტექნიკურ რეგლამენტში დაგეგმილი ცვლილებები განიხილეს. ცვლილებები რძის, რძის ნაწარმისა და რძის შემცველი პროდუქტების დამატებითი ეტიკეტირების შემოღებას ითვალისწინებს.